Etender.in.ua

Таємниці цього світу

Як позбутися від псоріазу — 11 кроків

Як позбутися від псоріазу - 11 кроків

Псоріаз є поширеним захворюванням шкіри, від якого страждають мільйони людей у ​​всьому світі. Основними симптомами псоріазу є непривабливі плями на шкірі, дискомфорт, а в деяких випадках і біль.

Як позбутися від псоріазу і усунути його прояви? Ви можете крок за кроком робити дії, спрямовані на полегшення симптомів псоріазу. Лікарі в свою чергу, можуть наказати широкий спектр процедур, які можуть допомогти успішно лікувати псоріаз.

Метод 1: Використання препаратів зовнішнього застосування та запропонованих ліків

Поговоріть з лікарем про препарати зовнішнього застосування

Ваш лікар може порекомендувати кращі препарати місцевого призначення і може виписати вам рецепт сильніших лікарських засобів, які можуть знадобитися в важких випадках. Деякі лікарські засоби, які лікар може рекомендувати, доступні тільки за рецептом:

Засоби зовнішнього застосування більш ефективні в менш важких випадках протікання хвороби, при яких уражені невеликі ділянки шкіри. При тяжкому перебігу хвороби, коли псоріаз охоплює великі ділянки шкіри, запитайте свого лікаря про призначення пероральних препаратів.

Спробуйте ліпосомальний гель Дитранол

Спробуйте використовувати саліцилову кислоту

Саліцилова кислота є медичним засобом, що допомагає видалити мертві клітини шкіри з її поверхні і зменшити кількість лусочок. Це засіб продається в аптеках без рецепта. Використовуйте лікувальні шампуні, що містять саліцилову кислоту для лікування псоріазу на шкірі голови.

Спробуйте кам’яновугільний дьоготь

Кам’яновугільна смола (дьоготь) є класичним засобом для лікування псоріазу. Ця в’язка темна рідина входить до складу різних кремів і масел, широко доступних в аптеках. Її використання також може викликати кілька неприємних ефектів і протипоказань:

Поговоріть з лікарем про застосування пероральних препаратів

Ваш лікар може прописати вам також пероральні препарати, які можуть допомогти позбутися від псоріазу. Багато з цих лікарських засобів можуть призвести до різних побічних ефектів, про які вам необхідно поговорити з вашим лікарем. До пероральним засобів відносяться:

Світлова терапія (фототерапія)

Лікарі можуть використовувати природне світло або деякі види штучного світла, ультрафіолетове світло або лазер для лікування псоріазу.

Метод 2: Використання домашніх засобів

Поговоріть з лікарем про кращих домашніх засобах від псоріазу

Домашні засоби можуть забезпечити деяке полегшення симптомів псоріазу, але позитивний ефект деяких з них науково не доведено, а ефект від використання інших може бути практично нульовим у вашій конкретній ситуації. Проконсультуйтеся з лікарем з приводу використання домашніх засобів, як складової комплексного лікування псоріазу.

Використовуйте алое

Креми і гелі, зроблені на основі алое вера можуть полегшити свербіж, сухість і почервоніння.

Вживайте риб’ячий жир

Омега-3 жирні кислоти, присутні в рибі і добавках риб’ячого жиру допомагають зменшити деякі симптоми псоріазу.

Застосовуйте зовнішні кошти на основі барбарису

Застосування натуральних засобів на основі барбарису можна втирати в уражені псоріазом ділянки шкіри, що може зменшити прояв хвороби. Мазі і креми на основі барбарису ви можете придбати в спеціалізованих магазинах здоров’я або аптеці.

Рекомендації

Змініть свій спосіб життя

Щодня приймайте ванну

Застосовуйте зволожувачі

Використовуйте зволожуючі засоби для шкіри, щоб усунути її сухість. Зволожувачі допоможуть полегшити свербіж і усунути почервоніння і шорсткість, викликані псоріаз. Наносите зволожуючий засіб на шкіру відразу після душу, коли шкіра ще волога від купання; це дасть можливість утримати вологу.

Приймайте сонячні ванни

Щоденна вплив сонячних променів на уражені ділянки шкіри, може поліпшити симптоми псоріазу. Але будьте обережні — занадто багато сонця в денний час може погіршити ваш стан. Намагайтеся приймати сонячні ванни рано вранці, коли сонце ще не таке палюче.

Пийте менше алкоголю

Для деяких людей вживання алкоголю може знизити ефективність лікування псоріазу.

Наведіть в норму свою вагу

Дослідження показали, що зниження маси тіла може зменшити такий симптом псоріазу, як запалення.

Поменше стресу

Дослідження показали, що стрес може сприяти спалахів псоріазу або погіршити його симптоми.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: