Etender.in.ua

Таємниці цього світу

Як позбутися від запору під час вагітності: 11 рекомендацій

Як позбутися від запору під час вагітності: 11 рекомендацій

Вагітність, як правило, чудовий і кілька неспокійний період для більшості жінок.

Неможливо описати словами те почуття, коли інша істота стрімко зростає всередині вас, рухаючись і спілкуючись з вами. Для більшості жінок, це варто дрібних неприємностей і можливих проблем зі здоров’ям, таких як запор.

Багато жінок страждають від закрепів під час вагітності. В одному дослідженні було виявлено, що цей стан виникає приблизно у 25% всіх вагітних жінок. Часто буває так, що жінкам ніяково говорити про свою проблему, тому деякі вагітні страждають мовчки, поки їх стан не ускладнюється настільки, коли вже важко щось зробити самостійно, не вдаючись до використання спеціальних фармацевтичних препаратів.

Так що ж ви можете зробити, щоб не доводити себе до такого? Як позбутися від запору під час вагітності? Спочатку давайте дізнаємося, які причини виникнення запорів при вагітності.

Причини

Ось 4 основні причини виникнення запорів під час вагітності:

Запор, пов’язаний зі зниженням споживання їжі і води

Якщо ви страждаєте від вкрай важкої нудоти на ранніх термінах вагітності, вам може бути досить складно що-небудь вживати і пити достатню кількість рідини. Якщо у вас спостерігається постійна блювота, це може призвести до зневоднення, що здатне стати причиною затвердіння калових мас.

Запор, пов’язаний з гормональними змінами

Гормональні зміни, що має місце бути на пізніх термінах вагітності можуть привести до розслабленості деяких м’язів, в тому числі тих, які просувають їжу по шлунково-кишковому тракту. Це може перешкоджати легкому просуванню продуктів по шлунково-кишкового тракту, особливо якщо у вашому щоденному раціоні харчування бракує клітковини і води (див. Продукти з клітковиною при запорах). На жаль, у багатьох препаратах від запору присутній аспартам (штучний підсолоджувач) та інші шкідливі компоненти, яких краще уникати під час вагітності.

Запор, пов’язаний з раціоном харчування

Важливо розуміти, що рафіновані борошняні вироби, такі як макарони, хліб, торти і тістечка, або рафінований білий рис, втратили всю або майже всю клітковину. Це подібно до того, коли ви зчищають всю шкірку з яблука, що позбавляє його багатьох корисних властивостей.

Готові борошняні вироби не в змозі швидко просуватися по шлунково-кишковому тракту. Рафіновані продукти викликають запори, поглинаючи будь-яку рідину, потрапляє в шлунково-кишковому тракті, створюючи тим самим тверді маси, здатні розтягувати ваш кишечник. Це може посилити проблеми в період гормональних змін, що відбуваються під час вагітності.

Запор, пов’язаний з прийомом добавок заліза

Прийом добавок заліза також є частою причиною виникнення запорів під час вагітності. Звичайні добавки заліза досить погано засвоюються в процесі травлення, і лише малий відсоток заліза потрапляє в кровотік. Велика його частина залишається в кишечнику.

Час, що залишився залізо зв’язується з іншими неперетравлені речовинами, стаючи липкими як смола, що заважає цій масі просуватися по кишечнику. Вагітна жінка не потребує добавках заліза до тих пір, поки її раціон харчування повністю задовольняє потреби як її організму, так і зростаючого плоду.

Якщо ви не в змозі отримати достатньої кількості заліза з вашого щоденного раціону, існують рослинні екстракти, що заповнюють недолік цього мікроелемента, не викликаючи запорів. Коригування раціону харчування і припинення прийому препаратів заліза, досить швидко приносить полегшення і запор проходить.

Ви можете отримувати залізо в необхідній кількості, вживаючи свіжу зелень, м’ясо, а також беручи харчові добавки, таких як чорна патока і пивні дріжджі, а також трав’яний екстракт з великим вмістом заліза. Якщо ви хочете збільшити кількість споживаного заліза, найкращим виходом для вас буде консультація з дієтологом.

Скорегуйте ваш раціон харчування для профілактики і лікування закрепів

Скорегуйте ваш раціон

Питання раціону харчування вагітної є повинно бути найбільш важким, так як існує безліч історій людей, які говорять про те, що являє собою гарна дієта в цей період життя жінки.

Ви, ймовірно, вже отримали з цього приводу напуття від друзів, родичів та інших людей, які ґрунтуючись на своєму досвіді, рекомендували вам правильний раціон харчування.

Неважливо, вегетаріанець ви чи м’ясоїд, ваш щоденний раціон під час вагітності повинен містити:

Раціон харчування вагітної жінки або матері-годувальниці повинен забезпечувати її в цілому, приблизно 2600 ккал на добу. Якщо ваш раціон вміщує в себе достатню кількість потрібних продуктів харчування, це повинно запобігти виникненню запору.

Аборигени і ескімоси віддавали перевагу продуктам харчування, що містить велику кількість жирів, що допомагало їх кишечнику з легкістю просувати його вміст. Їх раціон харчування включав малу кількість вуглеводів, але до тих пір, поки вони вживали достатню кількість жирів, це не було для них проблемою. Вам слід уникати вживання термічно оброблених масел, таких як масло з рисових висівок, масло канола, масло ріпаку і сої та інших рослинних масел так як вони рясніють канцерогенами, що викликають рак.

Що стосується хлібопродуктів, то вони повинні бути виготовлені з цільного зерна і бути настільки свіжі, наскільки як це можливо.

Просто життєво важливо вживати фрукти і овочі з шкіркою, а не очищеними, за винятком бананів, апельсинів, ківі та ін., Тому що шкірка фрукта або овоча містить величезну кількість вітамінів і мікроелементів. Шкірка також містить багато клітковини, що сприяє більш легкому просуванню їжі по кишечнику, особливо що міститься в таких фруктах і овочах, як яблука, моркву і картоплю. Якщо ви не купуєте фрукти і овочі, вирощені в природних умовах без застосування пестицидів, гербіцидів та ін. Шкідливих речовин, перед вживанням цих продуктів вам необхідно ретельно вимивати їх.

Прибуток є мікроорганізмами, які корисні для травної системи, що допомагають належним чином розщеплювати продукти харчування. Якщо ви приймали антибіотики, ваша мікрофлора порушена, що може стати причиною виникнення запору. Навіть якщо ви вже не приймаєте лікарські засоби, вам необхідно приймати пробіотики для нормалізації мікрофлори вашого кишечника. Ви можете придбати їх у вигляді харчових добавок в аптеці або магазинах здорової їжі, або можете щодня вживати натуральні ферментовані продукти харчування, такі як:

Дізнайтеся більше про правильне харчування вагітної.

11 рекомендацій, здатних допомогти позбутися від запору під час вагітності

Йогурт корисний при вагітності

Якщо ви вже страждаєте запором, вам необхідно швидко позбутися від цього неприємного і навіть хворобливого стану. Ось ряд рекомендацій, здатних вам в цьому допомогти.

Вживання достатньої кількості води (в ідеалі вода повинна бути з природних джерел) і фізичні навантаження, також важливі для нормалізації перистальтики кишечника. Якщо у вас є можливість щодня ходити на прогулянку (навіть протягом 20 хвилин), це може трохи допомогти позбутися від запору під час вагітності.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: