Etender.in.ua

Таємниці цього світу

Як прибрати жир з лиця (щік і підборіддя)

Як прибрати жир з лиця (щік і підборіддя)

Зниження надлишкової маси тіла може бути проблемою саме по собі, не кажучи вже про конкретну області вашого тіла. Зокрема, зайвий підшкірний жир на обличчі — це неймовірно складна проблема. На щастя, існує безліч стратегій, які допоможуть збільшити спалювання жиру і зменшити ваше обличчя. Ось 7 ефективних методів, які допоможуть вам прибрати жир з лиця.

1. Вправи для обличчя

Вправи для обличчя можуть використовуватися для поліпшення його зовнішнього вигляду, боротьби з ознаками старіння і поліпшення м’язової сили (1).

Існують повідомлення про те, що регулярне виконання вправ із задіянням лицьових м’язів може допомогти зменшити ваше обличчя шляхом їх тонізації.

Деякі з найбільш популярних вправ включають багаторазове послідовне надування і здування щік за рахунок виштовхування повітря при стислих губах, зморщування і випинання губ, і утримання посмішки при стислих зубах протягом декількох секунд за раз.

Хоча докази обмежені, в одному огляді повідомлялося, що лицьові вправи можуть збільшити м’язовий тонус на вашому обличчі (2).

Інше дослідження показало, що виконання вправ на лицьові м’язи два рази в день протягом восьми тижнів збільшує щільність м’язів на обличчі і омолоджує шкіру обличчя (3).

Майте на увазі, що наукових даних, які б свідчили про ефективність гімнастики із задіянням лицьових м’язів з метою усунення жиру, недостатньо. Необхідно провести додаткові дослідження, щоб оцінити, як ці вправи можуть впливати на лицьовій жир у людей.

Висновок:

Вправи, що задіють лицьові м’язи — це часто використовується метод з метою зменшення кількості підшкірного жиру на обличчі. Хоча дослідження обмежені, одне дослідження показало, що виконання вправ на лицьові м’язи покращує щільність м’язів і омолоджує особа.

2. Додайте кардіотреніровки в свій розпорядок дня

Найчастіше зайвий підшкірний жир на вашому обличчі є результатом надмірної ваги. Зменшення загальної маси тіла може збільшити зниження жирової маси і допомогти зменшити ваше тіло і обличчя.

Кардіо або аеробні вправи — це будь-який вид фізичної активності, який збільшує серцевий ритм. Він вважається одним з найбільш ефективних методів схуднення.

Численні дослідження показали, що кардиотренировки можуть допомогти спалювати жир і збільшувати втрату жирової маси (4, 5).

Більш того, огляд 16 досліджень показав, що люди відчували велику втрату жиру при збільшенні аеробних вправ (6).

Намагайтеся щотижня проводити 150-300 хвилин помірних/енергійних вправ, що становить приблизно 20-40 хвилин кардіотреніровки в день (7).

Деякими поширеними прикладами кардиотренировок можна назвати біг, ходьбу, їзду на велосипеді і плавання.

Висновок:

Кардиотренировки або аеробні вправи, можуть сприяти спалюванню жиру і втрати жирової маси, допомагаючи тим самим прибрати жир з лиця.

3. Пийте більше води

Якщо ви ставите питанням, як прибрати жир з лиця (щік і підборіддя) в домашніх умовах, вам слід переглянути ваш питний режим. Вживання води має вирішальне значення для вашого загального стану здоров’я і може бути особливо важливим, якщо ви хочете схуднути в обличчі.

Дослідження показують, що вода може підтримувати відчуття повноти в шлунку і збільшити зниження маси тіла. Фактично, одне невелике дослідження за участю літніх людей показало, що вживання води з сніданком зменшує споживання калорій приблизно на 13% (8).

Інше дослідження показало, що вживання води тимчасово прискорює обмін речовин на 24%. Збільшення кількості калорій, які ви спалюєте протягом дня, може допомогти збільшити зниження жирової маси тіла (9).

Більш того, вважається, що гідратація зменшує затримку рідини, що запобігає здуття живота і набряклість на вашому обличчі (10).

Висновок:

Вживання води може зменшити споживання калорій і тимчасово збільшити обмін речовин. Це може також зменшити затримку рідини в організмі, запобігаючи здуття живота і набряк на обличчі.

4. Обмежте споживання алкоголю

Якщо ви ставите питанням, як прибрати підшкірний жир з лиця, вам слід обмежити споживання алкоголю. У той час як насолоду випадковим келихом вина за вечерею є прекрасним проведенням часу, надмірне споживання алкоголю може бути одним з найбільш значущих чинників, що сприяють збільшенню жиру на обличчі і здуття живота.

Алкоголь має високий вміст калорій, але низький вміст поживних речовин, і може бути пов’язаний з підвищеним ризиком збільшення маси тіла (11).

Він також може викликати затримку рідини, що призводить до більш високого ризику здуття живота і набряку обличчя (12).

Помірне споживання алкоголю — кращий спосіб контролювати пов’язане з алкоголем здуття живота і збільшення маси тіла. Згідно дієтичним рекомендаціям, помірне вживання алкоголю включає до двох дрінков * в день для чоловіків і до одного дринка в день для жінок (13).

* 1 алкогольний напій (дрінк) = 1 чарці 40% горілки або коньяку (40 мл), 1 келиху 12% вина (150 мл), 1 келиху 7% солодового лікеру (230 мл) або 1 невеликому келиху 5% пива (350 мл).

Висновок:

Алкоголь може сприяти збільшенню маси тіла і підвищує ризик затримки рідини в області обличчя.

5. Скоротіть споживання рафінованих вуглеводів

Рафіновані вуглеводи, такі як хлібобулочні вироби з білої муки, випічка і макаронні вироби, є поширеними винуватцями збільшення маси тіла і збільшення обсягу зберігання жиру.

Ці вуглеводи були сильно оброблені, що позбавило їх корисних поживних речовин і клітковини. Оскільки вони містять дуже мало клітковини, вони швидко перетравлюються і засвоюються, що призводить до появи сплесків і падінь в рівнях цукру в крові і підвищеного ризику переїдання (14).

В одному великому п’ятирічному дослідженні, присвяченому раціонів харчування 42 696 дорослих людей, було виявлено, що більш високий рівень споживання рафінованих вуглеводів асоціювався з більш високим вмістом жиру в області живота (15).

Незважаючи на те, що ніякі дослідження не розглядали вплив вживання рафінованих вуглеводів на лицьовій жир, їх заміна на цільнозернові продукти може допомогти збільшити загальне зниження маси тіла і може також допомогти прибрати жир з лиця.

Список продуктів, що містять рафіновані вуглеводи ви можете побачити тут — Рафіновані вуглеводи: список продуктів.

Висновок:

Рафіновані вуглеводи можуть підвищити рівень цукру в крові і привести до переїдання і збільшення рівня підшкірного жиру. Заміна рафінованих вуглеводів цільнозерновими продуктами може допомогти прибрати підшкірний жир зі щік і підборіддя.

6. Змініть графік вашого сну

Нормалізація режиму сну — один з найбільш простих і ефективних способів максимізації усунення зайвого підшкірного жиру на обличчі.

Нестача сну може викликати збільшення рівня кортизолу — гормону стресу, який пов’язаний з довгим списком потенційних побічних ефектів, включаючи збільшення маси тіла (16).

Дослідження показали, що високий рівень кортизолу може збільшити апетит і змінити метаболізм, що призводить до збільшення кількість зберігається жиру (17, 18).

Одне дослідження показало, що кращу якість сну було пов’язано з підвищеною ймовірністю успіху в зниженні маси тіла (19).

І навпаки, дослідження показують, що недолік сну може збільшити споживання їжі, викликати збільшення маси тіла і зниження метаболізму (20, 21, 22).

В ідеалі намагайтеся спати принаймні вісім годин на добу, щоб допомогти контролювати вагу і посилити зменшення надлишкової жирової маси.

Висновок:

Нестача сну може змінити метаболізм і привести до підвищеного споживання їжі, збільшення маси тіла та рівня кортизолу. Таким чином, отримання достатньої кількості сну — простий і ефективний спосіб максимізації усунення жиру на обличчі.

7. Контролюйте споживання натрію

Одними з ознак надмірного споживання натрію (солі) є здуття живота і набряклість. Це пов’язано з тим, що натрій змушує ваше тіло утримувати додаткову воду, що призводить до затримки рідини в організмі (23).

Кілька досліджень показали, що більш високий рівень споживання натрію може збільшити затримку рідини, особливо у людей, які більш чутливі до дії солі (24, 25).

Оброблені продукти складають приблизно 77% споживання натрію в середньому раціоні харчування сучасної людини. Тому обмеження споживання напівфабрикатів, фаст-фуду і упакованих продуктів, таких як гострі закуски, ковбасні вироби, оброблене м’ясо та ін. Може бути простим і ефективним способом скоротити споживання натрію (26).

Висновок:

Зменшення споживання натрію може допомогти зменшити затримку рідини в організмі і зменшити здуття живота і набряклість на вашому обличчі.

Підведемо підсумок

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: