Etender.in.ua

Таємниці цього світу

Як проявляється молочниця у чоловіків: симптоми

Як проявляється молочниця у чоловіків: симптоми

Як відбувається зараження | ознаки | симптоми | Причини і фактори ризику | лікування | висновки

Молочниця у чоловіків є дріжджовий інфекцією чоловічих статевих органів, викликає характерні симптоми, такі як свербіж, запалення головки статевого члена, сирнистий виділення з пеніса і ін. В цій статті ми детально розглянемо, як виявляється молочниця у чоловіків, симптоми, фото, фактори ризику, здатні привести до цього захворювання, а також методи лікування.

Слід пам’ятати, що тільки лікар може точно діагностувати ваше захворювання, беручи до уваги результати проведених аналізів і тестів, так як симптоми різних захворювань, що передаються статевим шляхом (ЗПСШ) можуть бути схожими з проявами молочниці. Наша мета полягає в тому, щоб надати вам вичерпні відповіді на критичні питання про чоловічий молочниці, про які ви дізнаєтеся нижче.

Як відбувається зараження

Як правило, явні симптоми молочниці виявляються у інфікованих жінок, і дуже часто в розвитку симптомів у жінок винуватцями є їх сексуальні партнери. Насправді, чоловіки часто не знають про те, що вони є носіями дріжджовий інфекції Candida, тому що симптоми молочниці у чоловіків часто або слабо виражені, або хвороба протікає безсимптомно. Зверніть увагу, що незалежно від статі людини або сексуальних контактів, дріжджову інфекцію часто викликає прийом антибіотиків.

Зараження чоловіки від інфікованої жінки також часто відбувається, якщо вони практикують секс без презерватива. У деяких інфікованих чоловіків молочниця проявляється досить виражено (свербіж, висип, печіння під час сечовипускання і т. д.), в той час як у інших чоловіків, як правило, захворювання протікає безсимптомно. У цьому випадку жінка може випадково заразитися, тому що її партнер не має ні найменшого уявлення про те, що він інфікований дріжджовий інфекцією.

Ознаки чоловічої кандидозу

Молочниця у чоловіків на голівці статевого члена зазвичай викликається дріжджами роду Candida. Захворювання називають кандидоз або молочниця. Кандидоз не так поширений серед чоловіків, як серед жінок (див. Молочниця у жінок: причини, симптоми, лікування). У чоловіків (так само, як і у жінок), зараження вказує на ослаблення імунної системи, так як дріжджі Candida присутній на статевих органах багатьох чоловіків, однак, не всі з них заражаються молочницею.

Дріжджова інфекція викликає надзвичайно швидке зростання Candida Albicans в організмі людини. Ці дріжджі в добре регульованому кількості мешкають у вашій ротової порожнини, на шкірі і в шлунково-кишковому тракті. Чоловіки, які страждають бактеріальною інфекцією, можуть використовувати антибіотики для лікування, які також пригнічують імунну систему, в результаті чого дріжджі Candida Albicans починають безконтрольно поширюватися.

Симптоми молочниці у чоловіків, як правило, починаються з сверблячки і печіння на голівці статевого члена, яка може почервоніти і опухнути. Ніжна шкіра головки статевого члена може покритися білим нальотом, який з часом може стати трудноудаляємиє білою плівкою. При видаленні білої плівки ви можете виявити під нею з’явилися на шкірі виразки. Іноді дріжджова інфекція вражає також уретру, викликаючи хворобливе сечовипускання і білуваті сирнистий виділення з статевого члена.

Симптоми кандидозу у чоловіків можуть замаскувати інші інфекції, що передаються статевим шляхом (ІПСШ). У зв’язку з цим, процес лікування повинен бути заснований на результатах лабораторних тестів і під наглядом кваліфікованого дерматовенеролога.

Дріжджова інфекція на пенісі: Список симптомів

Молочниця у чоловіків починає проявлятися протягом кількох днів. Тяжкість симптомів різниться у різних чоловіків. Симптоми молочниці зазвичай посилюються після статевого акту. У деяких випадках інфекція поширюється на мошонку, внутрішню поверхню стегон і стегна.

Чоловіча молочниця викликається тими ж дріжджами, що жіноча вагінальна молочниця. Ось типові симптоми молочниці у чоловіків:

Чоловіки також часто відчувають слабо виражені симптоми, такі як незначний свербіж і мацерація шкіри.

Молочниця у чоловіків: Причини і фактори ризику

Якщо дріжджову інфекцію не лікувати належним чином, симптоми молочниці можуть почати турбувати вас знову, так як сексуальні партнери передають це захворювання один до одного знову і знову, утворюючи порочне коло.

Спочатку молочниця у чоловіків може виникнути в зв’язку з наступними факторами:

Як позбутися від молочниці

Лікування молочниці показано тільки якщо у вас є симптоми дріжджовий інфекції або якщо ваш статевий партнер кожен раз заражається молочницею після статевого акту. Чоловіча молочниця лікується препаратами у формі мазі або крему від молочниці для чоловіків, таких як:

При необхідності лікар може призначити оральні препарати, такі як:

Важкі випадки і рецидивна молочниця повинні лікуватися тільки під наглядом лікаря.

До заходів профілактики молочниці відносяться:

Позбутися від молочниці в домашніх умовах чоловікам можуть допомогти наступні домашні засоби — Лікування молочниці у чоловіків в домашніх умовах.

Висновки

Будь-яке захворювання, яке ослаблює імунну систему, дає можливість дріжджовий інфекції розвиватися. Коли чоловік страждає частими епізодами кандидозу, йому рекомендується перевіритися на цукровий діабет та інші захворювання, пов’язані з проблемами імунітету. Якщо ви відчуваєте які-небудь підозрілі симптоми, і думаєте, що у вас може бути молочниця, щоб запобігти передачі дріжджовий інфекції вашому статевого партнера, необхідно утриматися від сексу на період лікування. При використанні презерватива, ви також можете запобігти передачі інфекції своїй жінці і захистити себе, якщо вона заражена. Якщо обидва партнери мають молочницю, вони повинні пройти курс лікування разом, і тільки після успішної терапії можна продовжувати жити статевим життям.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: