Etender.in.ua

Таємниці цього світу

Як розчинити камені в жовчному міхурі лимонним соком і оливковою олією

Як розчинити камені в жовчному міхурі лимонним соком і оливковою олією

Присутність каменів в жовчному міхурі може бути дуже болючим, особливо, якщо у вашому щоденному раціоні харчування присутній їжа з високим вмістом жирів.

Традиційно, при постійних больових симптомах жовчнокам’яної хвороби, жовчний міхур найчастіше вирізують. Але що ж робити, якщо зовсім не хочеться лягати під ніж? Як розчинити камені в жовчному міхурі? Одним з ефективних народних коштів від жовчнокам’яної хвороби, допомагають розчинити камені в жовчному міхурі, є лимонний сік з оливковою олією. Після виконання такого очищення, пацієнти можуть помітити тверді відкладення в їх екскрементах вже на наступний день. Це народний метод, і наукових доказів його ефективності не існує.

Крок 1

Відміряйте півсклянки нерафінованої оливкової олії. Ви можете використовувати повний стакан якщо побажаєте, але, якщо ви вперше очищаєте жовчний міхур, вашому організму буде простіше впоратися з меншим об’ємом масла.

Крок 2

Видавіть півсклянки лимонного соку в півсклянки оливкової олії. Якщо ж ви використовуєте один стакан олії, то і соку лимона вам знадобиться стільки ж. Знову ж таки, якщо це ваш перший раз, вам слід зупинитися на половині склянки лимонного соку і половині склянки оливкової олії.

Крок 3

Для посилення ефекту, також рекомендується додати один — два зубчики часнику і половину чайної ложки імбиру в натертому вигляді.

Крок 4

Змішайте оливкову олію і сік в блендері, або шляхом перемішування або струшування.

Крок 5

Випийте суміш. Деякі люди вважають за краще випити всю суміш одразу, але поєднання оливкової олії і лимонного соку може викликати нудоту. Ви можете випити цю суміш за кілька раз, роблячи незначні інтервали (в кілька хвилин) між кожним прийомом.

Крок 6

На наступний день перевірте свої випорожнення на наявність невеликих твердих відкладень. Народні цілителі кажуть, що саме наявність твердих частинок в калі свідчить про те, що камені розчинилися і вийшли з жовчного міхура. Деякі лікарі говорять про те, що ці тверді частинки можуть бути просто результатом хімічної реакції, викликаної організмом, які намагаються одночасно переварити масло і лимонний сік.

Попередження

Поговоріть з вашим лікарем, перш ніж ви займетеся розчиненням каменів в жовчному міхурі в домашніх умовах. Незважаючи на те, що суміш оливкового масла і лимонного соку не рахується небезпечною, це засіб також не було затверджено офіційною медициною в якості лікування.

Що вам знадобиться

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: