Etender.in.ua

Таємниці цього світу

Як розпізнати геморой: основні симптоми і причини

Як розпізнати геморой: основні симптоми і причини

За даними статистики, на сьогоднішній день від геморою страждає кожен п’ятий дорослий чоловік. Але це тільки офіційні, зафіксовані дані. Ця хвороба настільки делікатна, що далеко не всі наважуються піти з нею до лікаря, особливо на ранніх стадіях.

Як же розпізнати геморой, і чим він небезпечний?

Більш докладно про симптоми і причини геморою Ви можете дізнатися зі статті «Що потрібно знати про геморої і його симптомах? Основні методи діагностики, лікування і профілактики захворювання».

Причини геморою

Геморой виникає через те, що запалюються судинні освіти. На це запалення роблять значний вплив деякі фактори.

Сидяча або складна фізична робота, неправильне харчування, постійні запори або діарея — все це може стати причиною геморою. Люди, які зловживають спиртними напоями або страждають від ожиріння, також часто мають цю недугу. До геморою є і генетична схильність, він може стати неприємним наслідком природних пологів або серцевих захворювань, так як при цьому виникають судинні порушення.

Геморой більше поширений серед чоловіків зрілого віку і жінок, які народили. Всі перераховані фактори у хворого можуть спостерігатися як у сукупності, так і окремо.

Види геморою

Геморой зустрічається внутрішній, зовнішній і змішаний.

Внутрішній геморой на ранніх стадіях самостійно побачити неможливо. Головні симптоми — кров в калі, болі, запори. Остаточно його діагностує лікар.

При зовнішньому геморої крові зазвичай не буває, але болю при дефекації особливо сильні. Гемороїдальні шишки людина може розглянути сам у себе.

Комбінований, або змішаний геморой поєднує симптоми обох видів.

Для того, щоб поставити точний діагноз, фахівець уважно вивчає геморой, дізнається про симптоми, можливі причини, проводить фізичний огляд.

Симптоми

Основними симптомами геморою є:

Якщо Ви помітили у себе ці симптоми, зверніться до лікаря. Будь-яку хворобу слід починати лікувати якомога раніше. У будь-якого захворювання існує «точка неповернення», після якої лікування буде більш дорогим і менш ефективним.

Лікують геморой, в основному, консервативно, але на пізніх стадіях часто потрібна операція. Саме тому час звернення до лікаря так важливо.

Небезпека геморою

Перша небезпека, з якою стикається хворий, полягає в поступовості і непомітності початку хвороби. Звичайно, деякі симптоми присутні, і хворі, безумовно, помічають їх, але не наважуються на похід до лікаря. Сором і незручність не повинні бути перешкодами в лікуванні хвороби, так як це загрожує ускладненнями.

У геморою, як і будь-який інший хвороби, існує Ряд ускладнень:

Геморой — така ж хвороба, як грип або ГРВІ, немає нічого ганебного в тому, щоб лікувати її. Здоров’я важливіше за все.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: