Etender.in.ua

Таємниці цього світу

Як схуднути за допомогою імбиру і усунути целюліт?

Як схуднути за допомогою імбиру і усунути целюліт?

Імбир широко використовується в кулінарії і напоях і має багато корисних властивостей. У цьому матеріалі ми торкнемося виключно того, як схуднути за допомогою імбиру. Ми розглянемо ті властивості імбирного кореня, які дозволяють отримувати хороші результати в поліпшенні нашої фігури і усунення целюліту натуральним, природним способом. Прочитавши статтю до кінця, ви дізнаєтеся не тільки про властивості сприяють зниженню ваги, але і отримаєте простий рецепт приготування імбирного чаю, регулярно вживаючи який ви будете мати результат без шкоди для організму, що не скажеш про новомодних дієтах, націлених на швидкий скидання ваги.

Властивості імбиру, що сприяють схудненню

Простий рецепт імбирного чаю

Вживайте імбир виключно в сирому вигляді, не піддавайте його термічній обробці, інакше велика частина корисних властивостей імбиру буде знищена.

Закип’ятіть воду і дайте трохи охолонути (приблизно до 90 ° C). За допомогою гарячої води зробіть неміцний зелений чай в 300 мл чашці. Після того, як чай охолоне приблизно до 45 ° C туди необхідно покласти 1 чайну ложку натертого імбиру і мед за смаком (дізнатися належну температуру можна за допомогою пальця, просто опустіть його в чай ​​і якщо не обпікає, то температура прийнятна і можна сміливо додавати інгредієнти). Читайте також про П’яти причини того, чому вам варто пити чай з лимоном і імбиром.

Схуднути за допомогою імбиру можна на 1 — 2 кілограми на місяць, а якщо підключити ще і триденне голодування на воді і до всього іншого почати займатися регулярно фізкультурою, то результати можуть перевершити всі ваші очікування. Ваше тіло стане набагато підтягти, м’язи будуть в тонусі, організм просто перетвориться, і ви станете відчувати легкість і бадьорість протягом всього дня. Як схуднути за допомогою імбиру? Відповідь проста — пийте щодня імбирний чай і отримаєте результат.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: