Etender.in.ua

Таємниці цього світу

Як швидко вилікувати геморой в домашніх умовах

Як швидко вилікувати геморой в домашніх умовах

Геморой — захворювання, пов’язане із запаленням вен, що утворюють вузли навколо анального каналу. Найчастіше геморой зустрічається у людей, які ведуть сидячий спосіб життя, або у тих, чия робота безпосередньо пов’язана з підняттям тяжкості. Також ймовірність появи цієї хвороби куди вище під час вагітності та при надмірній масі тіла.

Симптоми

Геморой можна діагностувати самостійно, зазвичай він характеризується низкою ознак.

Дані симптоми можуть існувати як окремо, так і разом. Наявність двох і більше пунктів зі списку гарантує правильність поставленого діагнозу.

Лікування в домашніх умовах

Доктор зможе правильно поставити діагноз і контролюватиме ваше позбавлення від цієї недуги.

Залежно від стадії варто раціонально підійти до лікування. Як правило, їх існує всього чотири, перші дві з яких не так небезпечні і підступні, як наступні.

Важливо! Якщо перебіг хвороби характеризується випаданням вузлів, вправлення яких неможливо навіть вручну, і рясним кровотечею, потрібно негайно звернутися до фахівця. Бездіяльність може призвести до анемії і тромбозу.

Щоб зрозуміти, як вилікувати геморой в домашніх умовах, необхідно переглянути свій спосіб життя в цілому. Для швидкого одужання буде потрібно поміняти багато звичок.

Харчування

У раціон включіть продукти багаті клітковиною. Доступні джерела клітковини: гречана крупа, вівсянка, фрукти, овочі і деякі бобові. Також не забудьте збільшити споживання води, це допоможе полегшити процес дефекації.

Фізична активність

Регулярне виконання вправ — дуже важливий фактор для одужання. Можна підібрати програму тренувань самому або порадитися з тренером. Не уникайте можливості зайвий раз прогулятися.

Медикаменти

Так як проносні викликають звикання і в кінцевому підсумку можуть привести до запору, їх вживання бажано скоротити або виключити. Доброю заміною послужать трав’яні настої.

Для зменшення свербежу і болю скористайтеся гелями і мазями. Для цього підійдуть Троксевазин, мазь Флемінга, іхтіоловая мазь. Серед популярних протигеморойних препаратів свічки Реліф, Постерізан, Проктозан тощо.

При виникненні хворобливих відчуттів і дискомфорту, уважно знеболюючими засобами. Деякі з них можна придбати без рецепта: Ібупрофен і Аспірин.

Гігієна

Дотримання правил гігієни обов’язково під час рятування від геморою. Головна порада — не використовувати суху туалетний папір, її хорошою заміною послужать дитячі серветки.

Корисні поради

Є кілька Порад, які допоможуть вам в боротьбі із захворюванням.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: