Etender.in.ua

Таємниці цього світу

Як уникнути похмілля легко і просто

Як уникнути похмілля легко і просто

Сильні головні болі, нудота, запаморочення, зневоднення: будь-який, хто коли-небудь занадто багато випивав знає про наслідки, неминуче наздоганяє його вранці. Як уникнути похмілля і які кошти від похмілля можна використовувати, якщо це неприємний стан вже наздогнало вас? Про це ви дізнаєтесь нижче.

Алкоголь є сечогінним засобом (тобто він активно виводить рідину з організму), що при його надмірному вживанні може привести до обезводнення організму, а зневоднення в свою чергу є причиною багатьох симптомів похмілля.

Лікування міф

Засоби від похмілля за великим рахунком — це міф. На сьогоднішній день не існує ліки від похмілля. Є рекомендації, дотримуючись яких ви можете уникнути виникнення похмілля або полегшити вже присутні у вас симптоми.

Кращий спосіб, що дозволяє уникнути похмілля — це не пити зовсім. Якщо ж ви вирішили випити, робіть це розумно і в рекомендованих межах. Щоб звести до мінімуму ризик майбутніх серйозних проблем зі здоров’ям, чоловік не може регулярно випивати більше трьох-чотирьох одиниць алкоголю в день (про те, що таке одиниця алкоголю, читайте нижче). Жінкам протипоказано регулярно випивати більше двох-трьох одиниць алкоголю в день.

«Регулярно» означає випивати це кількість алкоголю щодня або більшу кількість днів тижня.

Щоб уникнути похмілля, не вживайте алкоголю більше, ніж ваш організм може без проблем переробити. Якщо ви не впевнені у ваших можливостях, будьте обережні.

Знайте свій максимум

Ви можете слідкувати за тим, скільки одиниць алкоголю ви вже вжили, використовуючи додаток для мобільних пристроїв Change4Life Smart Recipes з iTunes і Google Play.

Великий келих вина, наприклад, прирівнюється до трьох одиниць алкоголю. Ось деякі приклади, на які ви можете орієнтуватися при вживанні алкоголю:

Дотримуйтесь цих рекомендацій, щоб уникнути похмілля:

На наступний ранок

Якщо ви прокинулися вранці наступного дня з почуттям страшного похмілля, ви, ймовірно, не дотримувалися перерахованим вище рекомендацій. Хоча не існує ніяких засобів, повністю усувають похмілля, є способи, здатні полегшити ваші симптоми.

Лікування полягає в регидратации організму (заповненні рідини в організмі), що дасть можливість впоратися з хворобливими симптомами похмілля (хоча найкращий час для регідратації — перед сном).

Хоча препарати на основі аспірину можуть дратувати шлунок і посилити нудоту та нездужання (див. Аспірин при похміллі — небезпечно чи ні?), Кошти на основі парацетамолу (ацетамінофену) не слід приймати, тому що одночасний прийом алкоголю і цих анальгетиків може згубно позначитися на вашій печінки (аж до печінкової недостатності). Слід також брати до уваги той факт, що прийом знеболюючих засобів вбиває ваші емоції і притуплює розум.

Солодкі продукти можуть допомогти вам позбавитися від тремтіння в тілі. У деяких випадках, можуть бути необхідні антациди для усунення нудоти і подразнення слизової шлунка, пов’язаного з прийомом інших препаратів.

Овочевий суп, зварений на основі неміцного курячого бульйону, є хорошим джерелом вітамінів і мінералів, в яких так потребує ваш організм під час похмілля. Його головною перевагою є те, що він дуже легко перетравлюється і засвоюється організмом, не посилюючи при цьому нудоти.

Ви можете регідратованих свій організм, вживаючи легку для травної системи рідина, таку як звичайна вода, газована вода і ізотонічні напої (доступні в більшості магазинів спортивного харчування).

Усунення похмілля за допомогою незначного вживання алкоголю — це дуже погана ідея, тому що ви тим самим просто затримуєте поява симптомів похмілля до тих пір, поки алкоголь не виведеться з організму знову.

Детально про те, як швидко позбутися від похмілля читайте на цій сторінці — Похмілля — як позбутися в домашніх умовах швидко.

Якщо ви випили багато і у вас спостерігається важке похмілля, лікарі рекомендують не вживати алкоголь щонайменше 48 годин, щоб дати вашому організму можливість відновитися. Іноді, звичайно, давати поради про те, як уникнути похмілля легше, ніж їх дотримуватися.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: