Etender.in.ua

Таємниці цього світу

Як знизити естрогени у жінок: 10 способів зниження естрогенів

Як знизити естрогени у жінок: 10 способів зниження естрогенів

Естроген — це сімейство сполук, деякі з яких є потужними викликають рак хімічними речовинами. У цьому керівництві показано, як знизити естрогени у жінок природним чином використовуючи всього 10 рекомендацій.

Існує три групи естрогенів:

Деякі істини про зв’язок естрогену з раковими захворюваннями

10 способів зниження естрогенів у жінок

За допомогою цих природних способів ви можете знизити небезпечно високий рівень естрогенів в своєму організмі:

1. Підтримуйте нормальну масу тіла

Небезпечний естроген людини, естрадіол, проводиться в жирових запасах у чоловіків і жінок! Підвищення рівня жиру в організмі сприяє підвищенню рівня естрогену. Вчені з North Western Medical School повідомили гарну новину — контрольоване зниження надлишкової маси тіла збільшує час виживання.

2. Уникайте гербіцидів, пестицидів та фунгіцидів

У недавньому Ізраїльському дослідженні було виявлено, що хімікати, такі як ДДТ і линдан, пов’язані з 4-кратним збільшенням ризику розвитку раку молочної залози. На сьогоднішній день існує також безліч інших гербіцидів, фунгіцидів і пестицидів.

Читайте також: Застосування пестицидів викликає ушкодження головного мозку у дітей.

3. Уникайте токсинів будинку

Середньостатистична жінка вступає в контакт з 680 хімікатами щомісяця В ЇЇ ВЛАСНОМУ БУДИНКУ. Дві третини цих хімікатів є токсичними, а одна третина, ймовірно, канцерогенними відповідно до UK Government White Paper!

4. Їжте більше бобових

Фітоестрогени значно менше сильнодіючі і можуть блокувати ділянки клітинних рецепторів естрадіолу людини. Фітоестрогени вимиваються з організму значно легше і зв’язуються з рецепторами значно меншою мірою, в порівнянні з нашими власними естрогенами. Кращими джерелами фітоестрогенів є бобові (квасоля, боби, сочевиця, нут та ін.). Червона конюшина також є відмінним варіантом отримання фітоестрогенів.

5. Їжте яскраві жовті та червоні фрукти і овочі

Червоні і жовті фрукти і овочі містять каротиноїди, які мають вирішальне значення для жінок з раком молочної залози, викликаним естрогенами. Крім того, дослідження, проведене в City of Hope Medical Center в Каліфорнії, показує, що печериці можуть пригнічувати ферменти ароматази, і в цілому гриби зменшують рівні естрогену, також, як і лляне насіння, яке вживається на сніданок!

6. Розгляньте можливість прийому добавок Індoл-3-карбінолу. дііндолілметана (DIM)

Їжте більше зелених овочів, таких як капуста і брокколі — вони містять Індол-3-карбінолу і його субстрат дііндолілметан (DIM). Але ви просто не в змозі отримувати достатню кількість цих речовин з їжі — вам доведеться приймати добавки. Було показано, що потужний протипухлинний агент, DIM, перетворює агресивну форму естрогену (естрадіолу) в його більш безпечні форми, обмежує метастази і навіть виправляє неестрогенние ракові утворення.

7. Розгляньте прийом Мелатоніна

Спіть в повністю затемненій кімнаті і завжди дотримуйтеся одного і того ж часу сну, так як мелатонін виробляється в повній темряві під час сну. Мелатонін є антиоксидантом і потужну протизапальну з’єднанням, яке регулює надлишок естрогену і гормону росту в організмі, а також володіє дуже вираженими епігенетичними (протираковими) властивостями. Існує дослідження, яке показало, що прийом 20 мг добавки мелатоніну підсилюють можливість організму боротися з раковими захворюваннями і покращують роботу лікарських препаратів.

8. Щоденна помірна фізична активність

40 — 60 хвилин фізичних навантажень в день пов’язані зі зниженням рівня естрогену в організмі жінки, зниженням ризику розвитку раку і зменшенням рецидиву раку. У дослідженні 2011 року, опублікованому в журналі Applied Physiology було виявлено, що 5 годин тренувань в тиждень значно знижує рівень естрогену в організмі жінки. Фізичні навантаження наповнюють вас киснем (сенсибилизируют ракові клітини) і сприяють виробництву ендорфінів, які нейтралізують гормони стресу. У дослідженні, проведеному в 2002 році в National Cancer Institute було виявлено, що це також знижує рівень естрогену. Рухайтеся протягом дня. Сидіти тривалий час — погано.

9. Зменшіть вплив ЕМП

Уряд зараз серйозно ставиться до ЕМП, так як вони знижують рівень мелатоніну і викликають зростання ракових клітин. Остерігайтеся жити поруч з високовольтними лініями електропередач. Проживання в місцях, де присутні лінії розлому в земній корі також є фактором ризику підвищення рівня естрогену в тілі. Наявність телевізорів або електрообладнання в області вашої ліжка дуже шкідливо для здоров’я. Використання мобільних телефонів і мікрохвильових печей також є факторами ризику, що сприяють підвищенню рівня естрогенів в організмі жінок.

Детально про шкоду мобільних телефонів читайте тут — Шкода мобільних телефонів для здоров’я людини (дорослих і дітей).

Детально про шкоду використання мікрохвильових печей читайте тут — Мікрохвильова піч — шкода для здоров’я людини.

10. Вживайте ферментовані продукти

Як знизити естрогени у жінок за допомогою ферментованих продуктів?! Ферментовані продукти (список нижче) постачають наш організм корисними бактеріями і безліччю вітамінів і мікроелементів. Для початку постарайтеся наскільки це можливо уникати прийому антибіотиків і фармацевтичних препаратів, особливо інгібіторів протонного насоса (ІПП), так як вони пригнічують ваші «корисні» бактерії в кишечнику. Було доведено, що корисні бактерії сприятиме очищенню організму естрогенні з’єднання (людські та хімічні). Для підтримки нормальної мікрофлори кишечника вживайте натуральні йогурти, кефіри, квашену капусту, комбуча, кімчхи та інші ферментовані продукти.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: