Etender.in.ua

Таємниці цього світу

Які продукти підвищують тестостерон?

Які продукти підвищують тестостерон?

Так само, як рівень естрогену і прогестерону мають велике значення для жіночого організму, рівень тестостерону вкрай важливий для чоловіків.

Після 50 років рівень тестостерону в чоловічому організмі може почати поступово знижуватися. Більш того, його зниження може відбуватися настільки повільно, що людина не завжди може відчути різницю, поки рівень цього чоловічого статевого гормону не стане дуже низьким.

Крім того, що може статися зниження статевої функції чоловіка, низький рівень тестостерону також призводить до виникнення хронічної втоми, збільшення маси тіла, депресії і навіть остеопорозу.

Проте існують деякі продукти харчування, здатні при їх регулярному вживанні підтримувати рівень тестостерону в чоловічому організмі на досить високому рівні, незважаючи на вік.

Які продукти підвищують тестостерон в організмі чоловіка? Читайте далі, щоб дізнатися про кращих з них.

Устриці

Ймовірно, існує причина, чому устриці мають репутацію афродізіака. Вони містять просто неймовірна кількість цинку в своєму складі — мінералу, який вкрай необхідний для того, щоб організм чоловіка зміг виробляти тестостерон. Порція з 85 грам устриць може забезпечити надходження понад 500% від рекомендованої добової норми цинку!

Оливкова олія

Видатні корисні властивості оливкової олії вже давно відомі по всьому світу, особливо, коли справа доходить здоров’я серця і судин. Крім цього, оливкова олія дуже корисно для чоловіків, так як регулярне його вживання дає можливість організму виробляти більшу кількість тестостерону. Детально про користь оливкової олії ви можете дізнатися тут — Оливкова олія: корисні властивості і протипоказання.

Бобові

Такі бобові, як квасоля, боби, горох, сочевиця та інші представники цього сімейства рослин, є відмінним джерелом не тільки цинку, а й заліза і білка, які необхідні для вироблення тестостерону організмом чоловіки. Крім цього, вони також підтримують здоров’я організму в цілому, адже здорове тіло здатне більш ефективно функціонувати при виробленні тестостерону.

Горіхи

Споживання таких горіхів, як арахіс, волоський горіх, мигдаль, кеш’ю і пекан, також може допомогти підвищити рівень тестостерону або утримати його на достатньому рівні. Це пов’язано з тим, що ці горіхи багаті всілякими мінералами, вітамінами та іншими компонентами, які організм використовує при виробленні цього чоловічого статевого гормону.

Часник

Часник багатий двома такими активними сполуками, як кверцетин і алліцин, які, як було виявлено, пригнічують вироблення організмом кортизолу — гормону стресу, який пов’язаний з уповільненням або припиненням вироблення тестостерону. Зниження рівня кортизолу в організмі завдяки часнику, дає можливість йому набагато легше виробляти тестостерон.

Жирні сорти риби

Лосось, нототенія, оселедець, палтус, сардина, скумбрія, осетер і багато інших жирні сорти риби, є відмінним джерелом поліненасичених жирних кислот омега-3, які вкрай корисні для здоров’я. Але в даному випадку, ці види риб цінні не тому. Вони є одним з небагатьох природних харчових джерел вітаміну D, який в свою чергу необхідний для здоров’я чоловічої репродуктивної системи і для вироблення тестостерону. Існують також і інші сорти жирних океанічних великих хижих риб (Блакитний тунець, Королівська макрель, Марлін і ін.), Але вживання такої риби досить шкідливо в зв’язку з тим, що в перебігу життя, вони накопичують в своєму організмі неабияку кількість ртуті. Ознайомитися з переліком морепродуктів, що містять ртуть ви можете на цій сторінці — Ртуть (метил-ртуть) в морепродуктах — що безпечно, а чого слід уникати.

Жоден з цих продуктів не є екзотичним або дорогим. Ці продукти широко поширені, і ви можете знайти їх на полицях багатьох продуктових магазинів і на ринках міста. Регулярне споживання цих продуктів може допомогти чоловікам зберегти їхнє здоров’я і чоловічу силу, особливо якщо їх вік перевалив за 50 років. Якщо ви бажаєте природним чином підтримувати рівень тестостерону, просто збалансуйте ваш щоденний раціон харчування, додавши деякі з вищеописаних продуктів.

Які ще продукти підвищують тестостерон? Існує така рослина, як якірці сланкі (Трибулус). Так ось, на основі цієї рослини виробляють препарати, що стимулюють вироблення тестостерону в чоловічому організмі. Про це дивіться ось це відео.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: