Etender.in.ua

Таємниці цього світу

Які сни сняться до вагітності?

Які сни сняться до вагітності?

Зміст:

Які сни сняться до вагітності?

Існує думка, що у майбутньої матусі при настанні вагітності мозок піддається змінам в першу чергу. Саме тому жінці може приснитися сон, що передвіщає настання вагітності. Досить часто представниць прекрасної статі цікавить питання: чи правда що риба сниться до вагітності? Як правильно розтлумачити таке бачення, а також дізнатися, які ще сни сняться до вагітності, допоможе сонник.

Риба уві сні

Вам приснилася риба

Поява риби дійсно може передвіщати сновидицей швидке настання вагітності. Крім цього риба може наснитися не тільки до появи нового члена в сім’ї, а й до несподіваного прибутку, цікавого знайомству і великої любові. Давайте розберемо, коли риба є передвісником:

Буває, що такі сни сняться кровним родичам майбутньої мами. Крім цього досить часто такі сновидіння сняться представнику чоловічої статі перед вагітністю його дружини.

Сни провісники

Сни, які передвіщають вагітність володіють однією характерною рисою — всі вони підсвідомо готують сплячого до думок про дітей. У цій ролі може виступати дитяча іграшка, красивий малюнок або фотографія.

Сонник має величезну кількість інформації про те, які сни пророкують настання вагітності. Розглянемо найчастіші провісники.

Їжа

Яйця. Як свідчить тлумач, сни, в яких наснилися яйця, пророкують швидке зачаття. Причому їх кількість не має ніякого значення. Поганий трактуванням мають бачення, в яких ви бачили розбиті яйця — це провісник викидня.

Деякі жінки стверджують, що провісниками були сни, в яких вони смажили яйця, їли яйця, бачили яйця з тріснутий шкаралупою, несвіжі яйця, купували яйця або пили яйця. Однак жоден сонник цей факт не підтверджує.

Капуста — до вагітності

Капуста. Для заміжньої молодої дівчини сновидіння, в якому наснилася капуста, говорить про те, що маленька дитина вже знаходиться під її серцем.

Деякі матусі кажуть, що дізналися про своє становище в видіннях, в яких їм снилася квашена капуста, смажена капуста, варена капуста, тушкована капуста, цвітна капуста і морська капуста. В Тлумачі немає відомостей про те, що сни, в яких сниться така капуста, передрікають вагітність.

Молоко. Сонник свідчить, що молоко віщує вагітність.

Як свідчить тлумач, сни, в яких сниться, що ви п’єте молоко, купуєте молоко, продаєте молоко або ж бачите скисле молоко, кипляче молоко, парне молоко не є провісниками цікавого положення. Однак деякі жінки вважають, що саме такі бачення, в яких було молоко, підказали їм про їхнє становище.

Помідори. Овочі, а зокрема помідори є частими провісниками швидкої вагітності. Бувають випадки, коли представницям прекрасної статі перед настанням вагітності бачили у снах великі червоні помідори, гнилі помідори, солоні помідори, консервовані помідори, зелені помідори. Жінки вважають, що саме такі помідори стали провісниками, проте жоден джерело цього не підтверджує.

Виноград. З давніх часів виноград є символом родючості, тому зовсім не дивно, що виноград свідчить про швидке зачаття.

Деяким дівчатам перед настанням вагітності снилися сни, в яких вони їли виноград, зривали виноград, мили виноград, купували виноград, консервували виноград, сушили виноград. Такі випадки були не поодинокими.

Оселедець. Поява оселедця віщує вагітність, як і поява іншої риби.

Солона оселедець, морожена оселедець, копчена оселедець, жива оселедець, велика оселедець або її м’ясо можуть свідчити про її швидке настання.

Крім усього цього, багато жінок стверджують, що дізналися про своє становище зі сну, в якому було м’ясо. Деякі з них їли м’ясо, готували м’ясо, різали м’ясо або мили м’ясо. Однак жоден сонник не містить подібної інформації.

Тварини

Кошенята. Як свідчить сонник, кошенята — символ труднощів і клопоту, проте багатьом дівчатам перед настанням вагітності снилися саме ці звірята. Якщо правильно трактувати бачення, то кошенята сняться до клопотів, пов’язаними з майбутніми пологами.

Дельфін. Ссавці — провісники щастя, благополуччя і радості, саме тому сон, в якому наснилися дельфіни, передрікає вагітність.

Незважаючи на те, що сни, в яких були великі дельфіни, дресировані дельфіни, доброзичливі дельфіни, вистрибують з води дельфіни, маленькі дельфіни або атакуючий вас дельфін відповідно до джерел мають інше трактування, досить часто саме такі бачення віщують швидке материнство.

Павук. Заміжнім жінкам, сон, в якому привидівся білий павук, віщує довгоочікувану вагітність. Якщо чоловікові приснився павук — до вагітності дружини. Павук, якого вам вдалося зловити, провіщає народження сина.

Іноді передвісником цікавого положення є плете павутину павук, атакуючий павук, величезний павук, отруйний павук або зелений павук. Хоча в сонниках подібна інформація відсутня.

Змія. Якщо вам приснилася змія, яку ви тримаєте в руках — будьте готові до швидкого поповнення в родині.

Бачення, в яких приснилася плазують змія, чорна змія, змія, нападаюча змія, мертва змія, отруйна змія або двоголова змія згідно з твердженнями сонника не мають ніякого відношення до вагітності. Однак для деяких жінок саме такі сни були віщими.

Щур. Цей гризун вважається символом плодючості, тому бачення, в якому фігурувала щур, може бути передвісником цікавого положення.

Згідно тлумаченням сонників, сни в яких приснилася мертва пацюк, що бігає щур, велика щур, що гризе речі щур або сірий щур мають зовсім іншу розшифровку, але все ж іноді вони пророкують швидку вагітність.

Жаба. Жінкам жаби уві сні пророкують несподіваний сюрприз, можливо, вагітність.

Вода, як знак швидкого материнства

Чиста вода — до швидкої вагітності

Основним символом зачаття і народження малюка є вода. Якщо вам наснився водойму, в якому була кришталево чиста вода — вірна ознака вагітності.

Їли вам приснилася вода і потопаючий в ній чоловік — це, найчастіше, свідчить про те, що саме його ви бачите батьком свого малюка.

Якщо у вашому баченні ви стрибали в воду — це говорить про ваш сильному бажанні стати мамою. Якщо наснилася вода, в якій ви плаваєте — готуйтеся в найближчі терміни стати матір’ю. Вода в сновидінні обов’язково повинна бути чистою.

Досить часто вода сниться сильній статі, це може бути кришталево прозоре озеро, чисте море або вода в акваріумі. Такі бачення, вказують на вагітність дружини.

Діти уві сні

Жінкам і навіть молодим особам, які перебувають в цікавому положенні, сняться маленькі дітлахи. Уві сні можна розглянути зовнішність дитини, стать і навіть почути його голос. Такі бачення можуть бути не тільки передвісниками швидкого материнства, але і окремими моментами з майбутнього життя.

Як свідчить сонник, явна ознака швидкої вагітності — це сни, під час яких ви тримали малюка за руку, бігали за ним або грали з ним.

Сни, які віщують вагітність завжди дуже емоційні. Сновидицей може відчувати позитивні емоції, напади паніки і навіть страх. Все це може спровокувати гормональний сплеск в результаті зачаття.

Представницям прекрасної статі, яким тривалий час не вдається завагітніти, швидке материнство віщує бачення, в якому сновидицей дитини дарують.

Іноді зовсім не важливо, які сни віщують вагітність, набагато важливіше, які почуття і емоції відчував людина в нічному баченні.

А ось безпосередньо вагітність сниться не для того, щоб вказати на ваше цікаве положення.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: