Etender.in.ua

Таємниці цього світу

Японська водна дієта — ключ до здоров’я

Японська водна дієта - ключ до здоров'я

Японська водна дієта добре зарекомендувала себе в Країні Вранішнього Сонця. Японцям відома ця проста практика протягом багатьох сотень або навіть тисяч років. До цього дня багато з них користуються цією системою в профілактичних і лікувальних цілях. Ця водна терапія лікує різні захворювання, починаючи від головного болю і закінчуючи раком.

Японська водна терапія

Японці традиційно використовують водну дієту для лікування цукрового діабету, мігрені, бронхіальної астми та бронхіту, хвороб суглобів, епілепсії, серцево-судинних захворювань, гастриту, туберкульозу, захворювань сечостатевої системи і шлунково-кишкового тракту, хвороб очей, ЛОР органів, захворювань жіночих статевих органів, раку і порушень місячних у жінок.

Японська водна терапія проводиться один раз на добу, вранці натщесерце.

Традиційно, японці п’ють теплу воду, але ніяк не воду кімнатної температури і тим більше не холодну. Люди, що живуть в Японії, як правило не п’ють холодну воду. Вони п’ють теплу воду або теплий чай.

Як часто ви повинні пити воду натще?

Згідно японською традицією, практикувати водну дієту необхідно регулярно і тривалість її залежить безпосередньо від конкретно взятого захворювання:

Якщо вам складно випивати разом такий обсяг води, ви можете поступово привчити свій організм до цього. Почніть з 200 мл води і поступово підвищуйте прийом до необхідного обсягу.

Аналогічна традиція в Індії і чому це може бути шкідливо?

Аналогічна водна дієта здавна існує в Індії. Практика називається Usha Paana Chikitsa, що з санскриту приблизно як «Лікування водою рано вранці». Між японської та індійської (аюрведической) водної терапією є істотна відмінність. У індійців за традицією рекомендується випивати 1,5 літра води на порожній шлунок, що практично на 860 мл більше, ніж у японців.

Існують деякі недоліки в індійській водної дієті, а саме те, що наші нирки здатні обробляти до 1 літра води в годину. Отже — вживання невеликої кількості води достатньо небезпечно для здоров’я. Крім того, може розвинутися гіпонатріємія — стан, при якому рівень натрію в крові опускається нижче нормального рівня. Це може бути пов’язано з будь-яким захворюванням, але надмірне споживання води також призводить до цього стану. Незначне зниження рівня натрію в крові нешкідливо. Якщо ваші нирки не справляються з випивати кількістю води, її надлишок буде розбавляти концентрацію натрію. У зв’язку з цим, клітини починають розтягуватися і такий стан стає потенційно небезпечним для життя.

Клітини організму можуть нормально розширюватися з відносною легкістю. На жаль нейрони в вашому мозку не можуть цього робити. Клітини головного мозку працюють у вкрай обмеженому просторі і мають мало можливостей для набухання. Якщо вживати занадто багато води, це може привести до коми, нападу або навіть смерті. Випивання надмірної кількості води може бути так само небезпечно, як і недостатнє її вживання.

Японська водна дієта абсолютно не має побічних ефектів і сприяє гарному загальному стану, відмінного самопочуття і рівню здоров’я, за умови, що ця практика є частиною вашого повсякденного життя. Це було підтримано і схвалено Японським Медичним Товариством, і можливо це стало одним з багатьох чинників високого рівня тривалості життя в Японії, яка має найбільшу кількість довгожителів у всьому в світі.

Ви також можете пити теплу воду з лимоном, замість звичайної води. Читайте — 14 корисних властивостей води з лимоном.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: