Etender.in.ua

Таємниці цього світу

Захворювання щитовидної залози — лікування натуральними засобами

Захворювання щитовидної залози - лікування натуральними засобами

Ви втомилися або засмучені у зв’язку з тим, що не можете схуднути? Однією з найбільш недооцінених проблем зі здоров’ям, пов’язаних з цими хронічним станом є гіпотиреоз.

На жаль, багато людей не враховують, наскільки чутлива щитовидна залоза до стресу, пов’язаного з сучасним способом життя. Для того, щоб виправити цю проблему необхідно зрозуміти свій організм.

Щитовидна залоза виробляє гормони, які стабілізують швидкість нашого обміну речовин і рівень енергії. Синтез білка, терморегуляція і споживання кисню клітинами не відбуватиметься без здорової щитовидної залози. Іншими словами, якщо ви неправильно харчуєтеся і ваш спосіб життя сповнений стресу і дисгармонії — ваш організм буде страждати. Дізнайтеся, як позбутися від стресу.

Наша імунна система постійно атакується токсинами, що знаходяться в повітрі, яким ми дихаємо; в воді, яку ми п’ємо; і в продуктах харчування, які ми вживаємо в їжу. Ці забруднення надмірно навантажують нашу імунну систему, створюють аутоімунні реакції і ушкоджують щитовидну залозу. На щастя, захворювання щитовидної залози можна повернути назад без фармацевтичних лікарських препаратів.

Найбільш поширеними симптомами при захворюваннях щитовидної залози є млявість, депресія і збільшення ваги. Деякі з новітніх наукових звітів, показують, що у 15-30% населення можуть виникнути проблеми з цією ендокринної залозою. 80% станів пов’язаних з хронічною нестачею гормонів щитовидної залози (гіпотиреоз) викликані аутоімунними процесами. У медичній системі аутоімунний процес і знижена функція щитовидної залози лікуються однаково, з використанням синтезованого гормону щитовидної залози.

У зв’язку з тим, що лікування однаково, більшість лікарів не обтяжують себе виявляти дійсну причину захворювання щитовидної залози. Але якщо ви хочете не просто сидіти на гормонах все життя, а хочете вилікувати своє захворювання, вам просто життєво необхідно зрозуміти що з вами відбувається. Чи то це знижена функція щитовидної залози, то чи знижена функція печінки або гіпофіза, або підвищена кількість статевих гормонів, або це аутоімунний процес, який став причиною проявили себе симптомів.

Природні засоби для лікування захворювань щитовидної залози

Всі процеси в організмі регулюється по засобом вироблення певних гормонів ендокринними залозами. Гіпоталамус є одним з найголовніших регуляторів хімічних процесів в організмі. Ця область постійно відстежує потік крові на наявність достатньої кількості гормону щитовидної залози.

І всякий раз гіпоталамус посилає сигнали в гіпофіз. Той же у відповідь відправляє ТТГ, щоб регулювати кількість гормонів (Т3, Т4), що виробляються щитовидною залозою. Крім цього, гіпофіз дає команду наднирковим виділяти кортизол коли рівень цукру в крові знижується, і. або організм перебуває в стані стресу.

Йод

Йод є вкрай важливим елементом для вироблення гормонів щитовидної залози. Нестача йоду часто призводить до виникнення гіпотиреозу. У розвинених країнах відзначають, що багато людей часто недоотримують йод з продуктів харчування і відчувають хронічну недостатність в ньому, яка сприяє виникненню гіпотиреозу.

Тирозин

L-тирозин вкрай необхідний для вироблення гормонів щитовидною залозою. Він забезпечує необхідний матеріал для формування основи гормонів щитовидної залози.

Цинк і мідь

Низький рівень цинку провокує зниження вироблення гормону T3. Цинк відіграє важливу роль в модуляції імунної відповіді і сприяє зниженню рівня антитіл до щитовидної залози. Крім того, він грає ключову роль в діяльності 5′-дейодіназ.

Мідь також важлива для здорової діяльності щитовидної залози. Даний елемент стимулює роботу щитовидної залози і оберігає організм від надмірного рівня тироксину в крові. Мідь контролює рівень кальцію в крові, який необхідний для абсорбції мінералів і проникності клітинних мембран.

Хром

Дефіцит хрому може привести до дисбалансу рівня цукру в крові, перенапружуватися гіпоталамо-гіпофізарно-наднирковозалозної вісь, яка впливає на вісь гіпоталамус-гіпофіз-щитовидна залоза і функцію щитовидної залози. Харчові добавки з хромом допомагають стабілізувати рівень цукру в крові і функції надниркових залоз, що дуже важливо для доброго здоров’я щитовидної залози.

Дослідження показали, що пиколинат хрому може бути перешкодою в засвоєнні левотироксина (натрієвої солі L-тироксину). Особи з гіпотиреозом, які беруть синтетичний гормон щитовидної залози повинні бути впевнені, що не приймають пиколинат хрому протягом чотирьох годин після прийому гормону щитовидної залози. Читайте більше про користь хрому.

Екстракт фукуса пухирчастого

Фукус пухирчастий є формою водоростей, яку використовували в медицині протягом багатьох століть. В основному ця водорість застосовувалася для стимулювання щитовидної залози, в лікуванні ожиріння і целюліту. Високий вміст йоду в фукус пухирчастий стимулює функцію щитовидної залози, що підвищує обмін речовин.

Ірландський мох

Ірландський мох (морської мох) зростає на скелях недалеко від берега в Атлантичному океані і Карибському морі. Це багате джерело йоду та інших мікроелементів, що підтримують здорову функцію щитовидної залози.

Рубідій

Рубідій допомагає в транспорті тирозину в щитовидній залозі для вироблення тироксину. Це є ключовим фактором для повноцінного вироблення гормонів щитовидною залозою.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: