Etender.in.ua

Таємниці цього світу

Збуваються сни на покрову?

Збуваються сни на покрову?

Зміст:

Сонник збуваються сни на Покрову

Якщо уві сні сплячій людині з’явився лик Богородиці, то в реальності на його частку можуть випасти певні випробування. Доведеться пережити їх, щоб зуміти рухатися далі.

Але сни про Богородицю можуть обіцяти і позитивні події в житті.

Віщі бачення

Одна справа — бачити святий лик уві сні. Але часто сновидцев цікавить, збуваються чи сни на Покрову.

Суть свята

Значення нічних мрій в престольне свято

Історія даного свята бере початок в десятому столітті. Існує повір’я, що в храмі Єрусалиму апостол Андрій, разом зі своїм учнем, побачив, як з неба спустилася Богоматір і накрила своїм покровом людей, що моляться.

Згодом таке бачення зустрічалося в різних місцях. Люди вважають, що Божа матір таким чином вберігає людей від бід.

Це свято вважається днем, коли вищі сили захищають людей від нечистої сили, від бід і нещасть. Більшість людей в цей день просять у неба допомоги, захисту, слушної поради.

Вважається, що якщо віруюча істинно помолиться в цей день і попросить у Богородиці допомоги і захисту, то весь наступний рік йому буде супроводжувати удача.

Чи варто слухати снам?

Сам собою виникає питання: якщо приснився сон на Покров день, чи може він бути віщим, і як правильно його тлумачити?

Тлумачення мрій, якщо дівчина гадала в свято

Незаміжні жінки бажали, щоб їх відвідало бачення, яке передбачить їм подальшу долю. Для цього вони робили спеціальні обряди.

Найчастіше уві сні дівчині міг привидітися майбутній чоловік, тому напередодні ввечері вона гадала, готували до сну. Дами просили Богородицю привести до них судженого, показати його уві сні.

Найчастіше дівчата випікали хліб і здійснювали з ним певний обряд. Існувала думка, що якщо пригостити шматочком даної випічки молодої людини, то можна його приворожити.

Що скажуть тлумачі

Чи збудеться сон, який тим чи іншим чином пов’язаний з покривом? У Тлумачі снів іноді можна зустріти, до чого сниться покрив.

Осінній тлумач

Нічні бачення з покривом

Бачити уві сні покрив — негативно. Якщо ви народилися в кінці року, то таке бачення обіцяє вам неприємності в любові. Ваш хлопець або чоловік дасть вам привід для ревнощів, і ви довгий час будете знемагати від даного почуття.

Літній тлумач

Приснилися бачення про покриві обіцяють вам швидкий розмова. Вам доведеться вести бесіду з неврівноваженою людиною, випробувати негативні емоції.

Тлумач Адаскіной

Відповідно до даного сонником, ховатися під покривалом або ж бачити, як це робить інша людина — до набуття таємних знань. Ви будете мати важливою інформацією і зможете при бажанні використовувати її в своїх цілях.

Весняний тлумач

Бачити уві сні лик Божої Матері

Коли уві сні ви бачите покрив, то в реальності вам доведеться приховувати інформацію. Ви станете робити це через страх втратити свою другу половинку.

Побачити Богородицю уві сні

Перед святом Покрови побачили сон, в якому вам стала сама Божа матір? Спробуйте пригадати деталі сну.

Що робила Богородиця уві сні, або що робили ви самі:

Інтерпретація Густава Міллера

Міллер вважав, що подібні бачення сняться тим людям, які часто роблять погані вчинки. Можливо, помисли сновидіння грішні, погані вчинки ще не здійснені, але ви часто замислюєтеся про це.

Подібні бачення, особливо якщо вони є вам в ніч на Покрову, кажуть, що не треба думати негативно. Не варто робити зла, так як життя в результаті помститься вам за скоєні вчинки.

Вірити чи не вірити?

Звичайно, кожна людина сама вирішує, чи вірити йому у сни чи ні. Часто можна зустріти побажання, що хорошим баченням варто вірити, а негативні краще забувати.

У той же час погані сни можуть попереджати про те, що вам загрожує небезпека. Може, вас розчарують ваші діти, або ж хлопець або дівчина обманюють вас, а вищі сили вказують вам на це.

Головне — пам’ятати про те, що з більшою ймовірністю можуть збутися ті бачення, яким ви вірите. Ви постійно, можливо навіть несвідомо, прокручуєте їх в голові, таким чином проектуючи їх у реальне життя.

Основний момент, на який акцентують увагу всі без винятку сонники — при розгадуванні сну ви повинні в першу чергу покладатися на свою інтуїцію. Ніхто краще за вас не зможе розгадати ваш сон, а тлумачі можуть лише підказати, в якому напрямку варто думати.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: