Etender.in.ua

Таємниці цього світу

Звіробій для схуднення — рецепти

Звіробій для схуднення - рецепти

Звіробій — рослина дуже цінне і застосовується в народній медицині при різних патологіях. Звіробій для схуднення використовують практично у всіх трав’яних зборах спрямованих на природне зниження маси тіла, при цьому попутно вирішуються й інші проблеми.

Ця рослина може, як стимулювати апетит, так і знижувати його в залежності від дозування. З усіх різновидів звіробою, застосовується тільки «Звіробій звичайний», всі інші різновиди цієї рослини токсичні і не придатні для внутрішнього застосування. Завдяки особливому складу відбувається посилення обмінних процесів в організмі і виводиться зайва рідина з клітин при її наявності, що сприяє природному схудненню. Завдяки специфічному гіркому смаку знижується апетит, завдяки чому люди схильні до переїдання зможуть вирішити цю проблему і за рахунок цього поліпшити якість свого здоров’я і стати стрункішою. Для зниження апетиту можна також комбінувати застосування звіробою з іншими травами, чудово справляються з аналогічним завданням.

Рецепти застосування звіробою для схуднення

Запобіжні заходи і протипоказання

Звіробій протипоказаний людям хворим на гіпертонію, вагітним і годуючим жінкам.

Не варто приймати більше 1 місяця звіробій для схуднення і експериментувати з підвищеними дозуванням. Як правило, концентровані відвари і настоянки можуть привести до погіршення самопочуття і побічних дій.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: